Sales manager

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je rýchlorastúca a inovatívna spoločnosť pôsobiaca na poli vzdelávania, výskumu a rozvojových aktivít a poskytujúca služby firmám a jednotlivcom na celom svete hľadáme kandidáta/tku na pozíciu Sales manager

Vaše pracovné úlohy budú:

  • Predaj služieb a produktov spoločnosti v oblasti vzdelávania, edukácie, rozvojových programov pre jednotlivcov a firemných klientov
  • Vedenie menšieho obchodného tímu s cieľom a víziou rastu tohto tímu
  • Nastavovanie a vyhodnocovanie KPI, budgetu, aktivít, obchodných plánov
  • Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie s klientami, akvízícia klientov
  • Account / Key account management
  • Účasť na poradách s vedením spoločnosti
  • Prezentácia spoločnosti, účasť na rôznych podujatiach
  • Práca s CRM

Náš klient ponúka škálu jedinečných benefitov, ktoré budú komunikované uchádzačom na pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Spoločnosť poskytujúca konzultačné služby jednotlivcom aj firmám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • hľadáme skúseného obchodníka/čku v oblasti vzdelávania, assessment centier, development centier
  • skúsenosť s vedením obchodných stretnutí, jednaní na najvyššej úrovni
  • skúsenosť s vedením obchodného oddelenia
  • orientácia v obchodnej agende
  • reprezentatívne vystupovanie
  • schopnosť budovať dlhodobé vzťahy a partnerstvá so zákazníkmi
  • schopnosť dotiahnuť veci do úspešného konca

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recruiter
E-mail: poslať životopis
ID: 4835718  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac