BOZP a PO Technik

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú výrobnú spoločnosť, hľadáme vhodného kandidáta/tku na pozíciu BOZP a PO Technik/čka.

Vaša náplň práce:

  • Vstupné školenia (BOZP, PO) nových zamestnancov, preškolenie existujúcich zamestnancov,
  • Zabezpečenie dodržiavania bezpečnosti práce vo výrobe,
  • Aktualizácia a príprava smerníc týkajúcich sa BOZP a PO,
  • Riešenie pracovných úrazov,
  • Komunikácia s externými stranami (Inšpektorát práce, RÚVZ a pod.)

Spoločnosť ponúka širokú škálu finančných a nefinančných benefitov, ktoré budú prezentované na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významný dodávateľ v automotive segmente.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • VŠ vzdelanie v oblasti BOZP
  • Autorizovaný BOZP a PO Technik
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Dobré počítačové zručnosti
  • Prax vo výrobnej spoločnosti

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recruiter
E-mail: poslať životopis
ID: 4811444  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac