Údržbár vo výrobnej spoločnosti s elektrovyhláškou §21

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Nitra
1 700 EUR/mesiac+ príplatky za zmeny + 15% mesačný bonus ( konečná výška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti výroby pre poľnohospodársky priemysel obsadzujeme pracovnú pozíciu Údržbár s elektrovyhláškou §21.

​Kandidát na danej pozícii bude zodpovedný :

- údržby a opravy elektrických a mechanických častí a systémov
• údržby a opravy elektrických komponentov
• evidencia porúch a spotreby náhradných dielov
• obsluha a preventívna údržba strojov
• úpravy a optimalizáciu mechanických častí existujúcich výrobných zariadení
• výmena náhradných dielov v rámci preventívnej a prediktívnej údržby

15% mesačný bonus

obedy zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient pôsobí v oblasti výroby pre poľnohospodársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechické

  • elektrovyhláška §21 je podmienkou
  • schopnosť čítať a orientovať sa v elektroschémach je podmienkou
  • skúsenosti s údržbou strojov vo výrobnej spoločnosti sú podmienkou

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálny Konzultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4810706  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac