Architekt, projektant

NED ATELIER, s.r.o.

Miesto práce
Karloveské rameno 4A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
18.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NED ATELIER, hľadá projektanta, alebo architekta na plný pracovný pomer. Jedná sa o prácu na projektoch pre stavebné povolenie a realizáciu stavieb, koordinácia s profesiami a s interiérovým oddelením. Práca v týme mladých ľudí na projekčnom oddelení.

Robíme nadčasovú architektúru s energeticky nenáročnými konštrukciami, čiže človek u nás nadobudne veľa skúseností. Príjemné prostredie na prácu, dobrý tým kolegov a kolegýň. Pravidelné zvyšovanie platu a odmeny za aktívnu prácu.

Informácie o výberovom konaní

Posielajte prosím portfólio a životopis

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, alebo staviteľstvo

Ostatné znalosti

ArchiCAD - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

NED ATELIER je skupina architektov, ktorý sa venujú navrhovaniu a projektovaniu stavieb. Architektúre sa venujeme od roku 2008 a s ned ateliérom pôsobíme na trhu od roku 2011. V súčasnosti sa prevažne zameriavame na moderné rezidenčné stavby. V našom tíme je každý člen dôležitý.
ID: 3099223  Dátum zverejnenia: 12.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou