Vodič MKD

NEC-TRANS s.r.o.

Hlavice 461, 02322 Klokocov, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Moravskosliezsky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopravná spoločnosť hľadá vodičov MKD na plný úväzok, príp. dohodu.
Práca by bola vykonávaná prevažne na kolečkové prepravy SK-FR, ale aj na kratšie trasy, SK-CZ. Výhodné platové podmienky.
Nástup ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivý

Medzinárodnú a tuzemskú kamiónovú prepravu realizujeme prostredníctvom vlastného vozového parku. V súčasnosti sa náš vozový park skladá zo 16 megových návesov, 4 návesy s prízdvihom, 15 štandardných návesov, 2 frigá. Náš vozový park smer rozšírili o podvalníkový náves, ktorým realizujeme nadrozmerné prepravy v rámci EÚ.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2762852  Dátum zverejnenia: 20.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou