SharePoint Developer (možný čiastočný Home Office)

Nazaret s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Home Office
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Možná dohoda.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- participácia na návrhu architektúry, implementácií a nasadení riešení na platforme SharePoint 2013, 2016, SharePoint Online a Office 365
- rozmanitá práca na veľkých i malých projektoch pre rôzne segmenty s najmodernejšími technológiami a produktmi
- poskytovanie poradenských služieb

- možnosť pracovať v mladom a dynamickom tíme a zároveň so skúsenými profesionálmi
- práca s najmodernejšími technológiami
- zaujímavé sociálne benefity
- prihliadanie na osobnostné zameranie zamestnancov
- možnosť pozičného a platového rastu
- práca na projektoch vytvárajúcich spoločenské hodnoty
- príležitosť zúčastňovať sa konferencií, seminárov a školení vo vašej oblasti odbornosti a ďalej si tak zvyšovať odbornú spôsobilosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft SharePoint - Pokročilý
C# - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
.NET - Pokročilý
SQL - Pokročilý
JavaScript - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 3 rokov

- minimálne 3 ročné skúsenosti s návrhom architektúry, implementáciou a nasadzovaním riešení na platforme SharePoint
- lojálnosť a schopnosť pracovať so zápalom a vášňou
- precíznosť, presnosť, zodpovednosť, kreativita, samostatnosť, rozhodnosť, sebaovládanie
- flexibilita, kreativita a ochota učiť sa nové veci
- schopnosť pracovať v tíme so vzdialenými pracovníkmi bez f2f kontaktu

Výhodou:
- schopnosť komunikovať so zákazníkom a prezentovať riešenia pred publikom
- prirodzený rešpekt a autorita
- schopnosť viesť, riadiť a motivovať druhých
- schopnosť učiť, vyjednávať a riešiť problémy
- obľúbenosť v kolektíve, chápavosť, ohľaduplnosť

Výhodou skúsenosti:
- Nintex Workflow
- K2 blackpearl
- Microsoft Office 365
- Microsoft Dynamics CRM 2013, 2015
- Administrácia Windows serverov

Sme malá softvérová spoločnosť s výborným tímom a rodinnou atmosférou. Zameriavame sa na SharePoint a Microsoft 365. Tvoríme intranety, DMS-ská, aplikácie, automatizujeme procesy, migrujeme do cloudu, integrujeme. Klientelu tvoria top spoločnosti z rôznych odvetví (napr. SLOVNAFT, MOL GROUP, VÚB BANKA, MEDIREX GROUP, HENKEL, DPD, LUCRON,...).

"Better is not good enough. The best is yet to come!“

Viac na:
➤ https://www.nazaret.sk
➤ https://www.linkedin.com/in/martin-kurek/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1324651  Dátum zverejnenia: 12.7.2017