Vianoce s NAY Trnava - Brigádnik/čka na kasu a dokladanie tovaru

NAY a.s.

Miesto práce
V.Clementisa 41/C, 917 01 Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
bude upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a flexibilných brigádnikov na výpomoc na obchodný dom NAY v Trnave.

Náplň práce:
- blokovanie tovarových a službových položiek na kase
- manipulácia s tovarom
- oceňovanie tovaru
- dokladanie nových zásob tovaru po príjme
- dokladanie letákov

- možnosť dlhodobej brigády pre študentov
- práca v dynamickom kolektíve

ŽIVOTOPISY prosíme zasielať e-mailom prostredníctvom dole uvedeného tlačítka.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme IBA kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

- práca na celodenné zmeny
- práca je vhodná pre uchádzačov nad 18 rokov
- ochota pracovať flexibilne, aj cez víkendy a sviatky
- bezúhonnosť
- prozákaznícka orientácia
- samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť

NAY a.s.

- je najznámejším a najväčším predajcom spotrebnej elektroniky na Slovensku, s najširším portfóliom produktov čiernej, bielej a počítačovej techniky od najrenomovanejších svetových značiek na svete spolu s rozsiahlou ponukou moderných a funkčných služieb.

- na trh sme vstúpili v roku 1992. Od roku 1998 sme začali budovať sieť moderných veľkoformátových predajní pod značkou NAY Elektrodom s priemernou plochou 1700 m2.

- v súčasnosti máme 36 predajní v 25 mestách po celom Slovensku a 18 predajní Electro World v Českej republike

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAY, a.s.
Tuhovská 15 P.O.BOX 10
830 06 Bratislava 36
ID: 2771382   Dátum zverejnenia: 18.10.2016