Brigádnik/čka - kasová zóna - NAY Elektrodom Central

NAY a.s.

Miesto práce
Metodova 6, 821 04 Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a flexibilných brigádnikov na výpomoc pre NAY Elektrodom Bratislava - Central.
Pracoval by si a myslíš že pri škole to nejde? My ti ponúkame prácu, ktorá sa ti časovo prispôsobí. Navyše v dobrej spoločnosti, s modernou technikou a s dobrou partiou. Tak si nás hoď do rozvrhu, kde len chceš.

Tvojou náplňou práce bude:
- blokovanie tovarových a službových položiek v pokladnici
- obsluha zákazníkov
- starostlivosť o tovar v zóne pokladníc
- doplňovanie tovaru do pokladničných zón

- práca v dynamickom kolektíve
- práca s modernou technikou

ŽIVOTOPISY prosíme zasielať e-mailom prostredníctvom dole uvedeného tlačítka.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme IBA kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.10.2016 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

- práca je vhodná pre uchádzačov nad 18 rokov
- možnosť brigády popri štúdiu na SŠ alebo VŠ
- ochota pracovať flexibilne, aj cez víkendy a sviatky
- bezúhonnosť
- prax s registračnou pokladňou je výhodou
- výhodou je elektrotechnické vzdelanie
- samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť

NAY a.s.

- je najznámejším a najväčším predajcom spotrebnej elektroniky na Slovensku, s najširším portfóliom produktov čiernej, bielej a počítačovej techniky od najrenomovanejších svetových značiek na svete spolu s rozsiahlou ponukou moderných a funkčných služieb.

- na trh sme vstúpili v roku 1992. Od roku 1998 sme začali budovať sieť moderných veľkoformátových predajní pod značkou NAY Elektrodom s priemernou plochou 1700 m2.

- v súčasnosti máme 36 predajní v 25 mestách po celom Slovensku a 18 predajní Electro World v Českej republike

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAY, a.s.
Tuhovská 15 P.O.BOX 10
830 06 Bratislava 36

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2732698   Dátum zverejnenia: 22.9.2016