Normovac-Technolog-Programátor

Navos MT, s.r.o.

Miesto práce
Thurzova 16A, okres Martin
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-tvorba časových noriem pre obrábania a vypracovávanie podkladov pre cenové ponuky
-kalkulácia cien a tvorba cenových ponúk pre kusovú výrobu
-technologické postupy pre výrobu
-CAM programovanie alebo skúsenosť s CNC strojmi by bola výhodou

- možnosť overiť a sledovať vo výrobe zvolené postupy
-dochádzanie v dobre dostupnej polohe širšieho centra mesta
-práca v stabilnej spoločnosti (15 rokov na trhu)
-platové ohodnotenie s pravidelným prehodnotením možného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojarska technologia

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

technicky zdatný, ochotný, samostatný, zodpovedný a presný, schopnosť učiť sa a prispôsobovať novým technológiám CAD/CAM

Stabilná strojárska firma zameraná zákazkovú a kusovú výrobu dielov podľa dokumentácie napr.: hriadele, ozubené kolesá, formy, prevodovky, upínacie prípravky mechanické, pneumatické, hydraulické a iné.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2736311  Dátum zverejnenia: 26.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa schopností