Vodič MKD

Navi Logistik s.r.o.

NAVI Logistik s.r.o, Milléniová 43, 925 05 Vozokany, Slovensko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Taliansko, Holandsko, Slovinsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
upresneny na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedienie zvereného vozidla v rámci EU

prosim kontaktovat iba e-mailom ,Ubytovanie neposkytujeme . Miesto parkovania vozidla Vozokany pri Galante

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

5

karta vodiča nutnosť , čistý register trestov nutnosť ,

Prepravná spoločnosť zaoberajúca sa pravideľným rozvozom výrobkov na území Slovenskej republiky a Maďarska .Ponúkame kvalitné a overené služby pre našich časom overených zákazníkov. Vozový park zodpovedá nadštandartným požiadavkám klientov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1644529  Dátum zverejnenia: 24.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresneny na osobnom pohovore