Можливість для людей з України
Logo NAUT GROUP SK s.r.o.

Hľadáme pracovníka skladu a vodiča dodávky do 3,5t

NAUT GROUP SK s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
Ihneď (po dohode)
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka skladu a vodiča dodávky do 3,5t. Tvoja náplň práce bude zahŕňať:

  • Fyzický príjem a výdaj tovaru.
  • Príprava tovaru, balenie a kompletizácia zásielok na expedíciu.
  • Práca s VZV, paletovým vozíkom a skenerom.

Nasledujúce úlohy sú občasnou (nie dennou) súčasťou tvojej práce:

  • Vodič dodávky do 3,5t.
  • Rozvoz a inštalácia POS/POP materiálov na prevádzkach.

Ak hľadáš zaujímavú prácu, tak sme tu pre teba! Môžeš sa tešiť na:

  • Prácu v mladom a dynamickom kolektíve.
  • Možnosť získať skúsenosti aj ako vodič dodávky.
  • Priateľské pracovné prostredie s možnosťou kariérneho rastu.

Pracovná doba na tejto pozícii je typicky 8 hodín denne, od pondelka do piatku.

  • Získaš stabilnú prácu s plným úväzkom a prácou na 1 zmenu.
  • Budeš odmeňovaný dochádzkovým a výkonnostným bonusom.
  • Máš možnosť osobného a kariérneho rastu v rámci firmy.
  • Budeš sa zúčastňovať na rôznych školeniach a získavať nové zručnosti.
  • Okrem toho ponúkame príjemné pracovné prostredie a mladý kolektív.

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s vyznačením názvu pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojho životopisu nám dávate súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Skúsenosti s obsluhou a preukaz VZV
  • Schopnosť pracovať so skenerom.
  • Chuť učiť sa nové veci.
  • Zodpovedný prístup k plneniu pracovných povinností.
  • Vodičský preukaz skupiny B a skúsenosti s vedením dodávky do 3,5t.
  • Manuálna zručnosť a schopnosť si poradiť
  • Ukončené stredoškolské vzdelanie.
  • Komunikačné a organizačné schopnosti.
  • Tímový hráč s pozitívnym prístupom.
  • Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. výhodou

Sme spoločnosť s viac ako dvadsaťročnými skúsenosťami, pôsobiaca na trhoch Slovenskej, Českej a Maďarskej republiky. Naše podnikanie stojí na týchto troch pilieroch:

I. stavba a riadenie obchodných štruktúr, štruktúr merchandisingu a zberu dát
II. skladovanie a logistika materiálov a tovaru
III. e-commerce architektúra a kompletná starostlivosť o e-ekosystém, integrácia ERP/WMS/CRM

Dlhodobo patríme k najvýznamnejším poskytovateľom uvedených služieb pre nadnárodné spoločnosti, ktoré sú lídrami vo svojich kategóriách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Oremová
E-mail: poslať životopis
ID: 4821002  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac