Logo NAUT GROUP SK s.r.o.

Firemný doplňovač Liptovský Mikuláš

NAUT GROUP SK s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
150 - 800 EUR/mesiacCelková mesačná mzda závisí od počtu odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- doplňovanie tovaru
- stavba stojanov a iných druhotných vystavení
- rotácia tovaru, kontrola záruk
- komunikácia s vedúcimi predajní a zástupcami klientov
- reporting

- práca v prosperujúcej a dynamickej spoločnosti s významným podielom na trhu.
- pohyblivá pracovná doba
- možnosť profesionálneho rastu na pozície Obchodný zástupca, Oblastný manažér,...
- technická podpora zo strany spoločnosti

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis spolu so žiadosťou o spoluprácu.

Uchádzačov prosíme aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude možné žiadosť o spoluprácu ďalej spracovať.

Dopredu sa ospravedlňujeme ale v prípade veľkého záujmu budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky

Ďakujeme NAUT GROUP SK, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita, zodpovednosť a komunikatívnosť
- fyzická zdatnosť
- pozícia je vhodná aj pre študentov, dôchodcov, ako brigáda

Sme spoločnosť s viac ako dvadsaťročnými skúsenosťami, pôsobiaca na trhoch Slovenskej, Českej a Maďarskej republiky. Naše podnikanie stojí na týchto troch pilieroch:

I. stavba a riadenie obchodných štruktúr, štruktúr merchandisingu a zberu dát
II. skladovanie a logistika POS materiálov a tovaru
III. e-commerce architektúra a kompletná starostlivosť o e-ekosystém, integrácia ERP/WMS/CRM

Dlhodobo patríme k najvýznamnejším poskytovateľom uvedených služieb pre nadnárodné spoločnosti, ktoré sú lídrami vo svojich kategóriách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Chmelina Marián
Tel.: +421911329406
E-mail: poslať životopis
ID: 4753133  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 150 EUR/mesiac