Výživový poradca

NATURALA s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska 1729/5, Šaľa-Veča
Termín nástupu
apríl-máj 2019
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 600 eur netto + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naturhouse je vedúca spoločnosť v oblasti služieb a produktov určených pre výživu a diétu. Úlohou dietológa je komplexná starostlivosť o klienta, dohľad počas celého procesu chudnutia, výber vhodných jedálnych lístkov, meranie, váženie, motivácia a podpora zákazníkov počas aktívnej fázy chudnutia, štatistika predaja, evidencia tovaru.
Podmienkou je absolvovanie školenia v Českej republike - dĺžka trvania 3 týždne

Motivačný list spolu so životopisom poprosím zasielajte na [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Znalosti z oblasti výživy, komunikatívnosť, pozitívny prístup, odolnosť voči stresu, flexibilita

Poradňa zdravej výživy a dietetiky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1288551  Dátum zverejnenia: 14.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 600 eur netto + odmeny