Vedúci zahraničného nákupu a interných záležitostí (riadiaci pracovník)

NATURAL, s.r.o.

Miesto práce
Radlinského 20, Košický kraj, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša firma je výrobcom a predajcom vitamínov a výživových doplnkov na Slovensku a v Európe.
NÁPLŇ PRÁCE:
- vedenie a starostlivosť o 3-5 členný kolektív výroby, expedície a ekonomického oddelenia
- komunikácia s dodávateľmi v anglickom jazyku a vyberanie najlepších ponúk
- objednávanie potrebného tovaru pre výrobu vitamínov a výživových doplnkov (práca v skladovom a ekonomickom systéme - aj po zaučení)
- zabezpečenie prepravy
- odovzdanie podkladov na preclenie
- starostlivosť o legálne záležitosti firmy

- firemný telefón, auto na firemné účely, gastro lístky pri TPP.
- hlavným benefitom je plat - máte fixnú zložku + odmeny za produkciu a dosiahnuté firemné ciele

Informácie o výberovom konaní

VÝBEROVE KONANIE: priebežne
NÁSTUP: okamžite
POSTUP:
1. Zašlite nám prosím Váš motivačný list, prečo ste sa rozhodli práve pre nás + aktuálny a úplný životopis + súhlas so spracovaním osobných údajov.
2. Na základe týchto podkladov prebehne 1. kolo - dajte si na nich prosím záležať.
3. Ďalšie kolo je dotazník a test, ktoré Vám zašleme emailom a SMS pošleme oznam, že Vám boli odoslané na vyplnenie.
4. Posledné kolo je osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Škola a odbor nie sú kritériom

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- Hľadáme kolegu, ktorý má rád výzvy, nebojí sa byť zodpovedný za zverenú oblasť a má dobré sklony k vedeniu 3-5 ľudí.
- Hľadáme človek, ktorého by táto práca bavila a ktorý sa zameriava prácu a na ukončenie zadanej úlohy v čo najkratšom čase.
- Potrebujeme člena tímu, ktorý si plní povinnosti efektívne a neodkladne a povedie svoj tím k výsledkom.
- Nevyhnutná je komunikácia v anglickom jazyku, hlavne v písomnej forme a čítanie angličtiny.

Spoločnosť NATURAL, s.r.o. so sídlom v Spišskej Novej Vsi sa zaoberá veľkoobchodným predajom v oblasti vitamínov a výživových doplnkov na Slovensku i v zahraničí.
Úlohou spoločnosti NATURAL, s.r.o. je umožniť ľuďom zdravšie žiť.
Ak máte záujem pripojiť sa do nášho tímu a byť jeho súčasťou v dosahovaní nášho spoločného cieľa, tak nám pošlite Váš životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov.
Tešíme sa na Vás!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3092125  Dátum zverejnenia: 5.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou