Online marketingový špecialista

Natural Swiss global s.r.o.

Miesto práce
Tichá 3, Komárno, okres Komárno
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie online marketingových kampaní a kampaní pre sociálne siete, písanie reklamných textov, kompletná realizácia kampaní na Facebooku
- optimalizácia kampaní
- zvyšovanie návštevnosti a počtu konverzií predaja
- vyhodnocovanie a analýza dát
- spolupráca s oddelením podpory zákazníkov pri uspokojení potrieb zákazníkov na sociálnych sieťach,
- manažment obsahu firemných profilov na sociálnych sieťach Facebook, Instargram atď.
- starostlivosť o internetový obchod a obsah webových stránok
- podpora komerčných aktivít a činnosti nadriadených
- podieľanie sa na príprave strategických kampaní
- príprava analýz, výkazov a správ

● Konkurencieschopný plat
● Trhovo orientovaný manažment spoločnosti
● Možnosť profesijného a medzinárodného rastu, zodpovedná práca
● Možnosť realizácie vlastných nápadov
● Stabilné firemné zázemie, mladý, pozitívne naladený kolektív
● Možnosť kariérneho postupu na obchodného manažéra
Ponúkame dlhodobú a istú profesionálnu kariéru (možnosť kariérneho postupu), firemnú kultúru rodinného charakteru (nie multi) a pružný pracovný čas (práca na diaľku).

Zasielanie prihlášok: ak si myslíte, že sa hodíte na túto pozíciu, Vašu prihlášku očakávame na e-mailovej adrese [email protected], v kolónke „predmet“ označte „Online marketingový špecialista ”.
Motivačný list napíšte do textu správy (neprikladajte súbor) a a každopádne v ňom odpovedzte na nasledovné otázky:
1. Prečo by ste chceli s nami spolupracovať?
2. Čo je Vaša silná stránka v rámci online marketingu?
3. Čo by ste v ňom chceli dosiahnuť?
4. Čo bola doteraz Vaša najúspešnejšia FB kampaň?
5. Čo Vás najviac motivuje?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Rozvinuté matematické myslenie
- Rozvinuté analytické myslenie
- Základná znalosť reklamných systémov Facebook, Adwords
- odolnosť voči záťaži a stresu,
- precízna práca,
- otvorené, priame vystupovanie, kolektívny duch,
- vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania

Naša spoločnosť zastupuje na slovenskom, českom a poľskom trhu spoločnosť Manna - Natúr Kozmetikum. Produkty spoločnosti Manna /prírodné mydlá, prípravky na ošetrenie tela - bez chemikálií/ prezentujú prémiovú kvalitu bez kompromisu, preto v rokoch 2012, 2013 a 2014 získali cenu Magyar Termék Nagydíj /Veľká cena Maďarského produktu/, ďalej ako prvý podnikateľský subjekt získala ocenenie medzinárodného podniku "Bez násilia" a tiež medzinárodné Ecocert a USDA biohodnotenie /čo je najprísnejšie/.
Z dôvodu rýchleho expandovania hľadáme takého kandidáta na nasledovnú pracovnú pozíciu, ktorý by sa rád vypracoval na špecialistu obsahového marketingu na európskej úrovni, nakoľko v našej spoločnosti na to možnosť má.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2897834  Dátum zverejnenia: 13.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou