TT dietologička - výživový poradca

NATUR SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Tecso - Galéria, okres Trnava
Termín nástupu
September - Október

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie pobočky a jej zamestnancov, starostlivosť o klientov, vypracuvávanie jedálničkov v systéme Natur House, získavanie potencionálnych klientov.

Pravidelné workshopy, vzdelávanie sa pod vedením odbroníkov, bonusové odmeňovanie k výplatám, príjemné pracovné prostredie a kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravá výživa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Expert

Komunikatívnosť na vysokej úrovni, príjemné vystupovanie, lojálnosť, chuť pracovať, samostatnosť, vedieť oslovovať potencionálnych klientov, chuť vzdelávať sa.

NATURHOUSE je nadnárodná spoločnosť pôvodom zo Španielska, ktorá pôsobí v oblasti dietetiky a výživy. Za 25 rokov svojej existencie expandovala do 30 krajín a vybudovala 2000 pobočiek. Do ČR a SR vstúpila r. 2009 a v súčasnej dobe sa v jej portfólio nachádza 103 dietetických centier v ČR a 37 dietetických centier v SR
Jedinečnosť konceptu spočíva v dietetickom a výživovom poradenstve zdarma, ktoré je doplnené exkluzívnymi výrobkami z laboratórií NATURHOUSE. Viac než 4 mil. osôb vďaka tejto unikátnej metóde NATURHOUSE dosiahli svojho cieľa znížiť a kontrolovať svoju hmotnosť.
Výživová poradkyňa je najdôležitejším článkom v zmene stravovacích návykov a životného štýlu našich klientov. S našou metódou je táto zmena prirodzená, zdravá a hlavne trvalá. Ľuďom pomáhame získať vysnívanú postavu, sebavedomie a prispievame k zlepšeniu celkového zdravotného stavu. Výživový poradca NATURHOUSE nie je len práca, je to poslanie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2243681  Dátum zverejnenia: 5.9.2015