Obchodní manažer pro slovenský trh

Nativia s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
01.03.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- spolupráce na tvorbě strategie rozvoje obchodu na Slovensku
- realizace obchodní a marketingové strategie
- kompletní péče o zákazníky
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- dosažení stanovených prodejních cílů
- spoluvytváření smluvních a platebních podmínek pro zákazníky
- mapování konkurence na trhu
- reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příležitosti pro profesní rozvoj a kariérní růst
- zajímavé ohodnocení a provize úměrné výsledkům
- malý, ale výkonný pracovní tým
- spoluúčast na prosazení značky na trhu
- vzdělávání v oboru marketingu a petfoodu, spolupráce se špičkovými odborníky v oboru
- mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, volná pracovní doba, vzdělávací kurzy a školení, firemní akce

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- prodejní dovednosti a schopnost udržovat kvalitní vztahy s klientem
- velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
- pečlivost a schopnost převzít odpovědnost
- orientace na výsledek
- pracovní nasazení
- ,, obchodní duch a selský rozum"
- praxe v oboru obchodu výhodou
- vlastní automobil podmínkou (úhrada cestovních nákladů)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nativia s.r.o. vznikla jako ryze česká společnost v roce 2012. Jejím cílem je nabízet chovatelům a majitelům zvířat krmiva a pochoutky postavené na maximální odbornosti tvůrců receptur, vysoké kvalitě vstupních surovin a obsahu živin zabezpečujících zdravou a přirozenou výživu psů a koček.
ID: 2895816  Dátum zverejnenia: 17.1.2017