Sharepoint developer

NATEK SLOVAKIA, s.r.o.

Bratislava, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výborná príležitosť pre skúseného Sharepoint developera využiť okrem štandardnej znalosti konfigurácie a dizajnu SHP 2013 aj znalosti spojené s implementáciou SHP s možnosťou navrhovať a odporúčať koncepty obsahu jednotlivých sekcií a fór SHP platformy.

Responsibilities:
- konfigurovanie a dizajnovanie SHP 2013
- podľa požiadaviek bude potrebné dopĺňať custom kód, resp. implementovať (kódovať) nové požiadavky
- výhodou sú predošlé skúsenosti s implementáciou SHP v enterprise prostredí

Requirements:
- znalec platformy Sharepoint, Sharepoint 2013
- znalosť konfigurácie a dizajnu SHP 2013

- zaujímavé projekty v oblasti bankovníctva
- možnosť spolupráce na plný úväzok alebo IČO
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- osobný a profesný rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

Microsoft SharePoint - Expert

Počet rokov praxe

4

Join one of the most sought-after companies that specializes in IT outsourcing business.

Originating from France, NATEK was established in Czech Republic in 2004. The company currently operates in Poland, Slovakia, Czech Republic and Bulgaria and reports stable 30% growth year-o-year. Our dynamic team of + 600 employees come from over 20 different locations worldwide. Recently celebrating its 10th anniversary, NATEK has become a leading provider of IT services & consultancy in the CEE region.

If you are interested in more information, please visit www.natek.eu

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1803246  Dátum zverejnenia: 16.7.2014