Junior marketingový/komunikačný koordinátor

NATEK SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Magnezitarska 2/C, Košice
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš odštartovať svoju kariéru v oblasti marketingu a komunikácie?
Hovoríš po anglicky?
Tak poď do NATEKu a my ti zabezpečíme zaučenie a tréning v našom office vo WARŠAWE až po dobu 6 mesiacov a následne budeš pracovať z Košíc v skvelom tíme.

Táto pozícia je vhodná ako pre absolventa, tak pre niekoho kto má záujem pracovať na komunikačno-marketingovom oddelení v rastúcej firme s medzinárodným prostredím.
Vybraný kandidát/kandidátka bude zastrešovať podporu komunikačných aktivít v rámci troch krajín - Slovenska, Česka a Bulharska.

Náplňou práce bude okrem iného, implementácia komunikačných/marketingových aktivít, ktoré zahŕňajú:
  • inzerovanie na miestnych aj medzinárodných pracovných portáloch,
  • zasielanie massmailov kandidátom,
  • prezentovanie NATEKu na job fairoch/kariérnych dňoch,
  • uskutočnovanie aktivít spojených s employee brandingom,
  • pôsobenie v oblasti sociálnych médii

Ponúkame:
  • možnosť viesť vlasné projekty a vplývať na celkovú marketingovú stratégiu v medzinárodnom prostredí s možnosťou rastu
  • flexibilný pracovný čas a možnosť home officu
  • možnosť uplatniť vlastné nápady a návrhy na zlepšenie
  • súkromnú zdravotnú starostlivosť
  • stravné lísky
  • firemné akcie a teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • záujem pracovať v oblasti marketingu a komunikácie
  • základná znalosť komunikačných nástrojov a platforiem
  • pokročilá znalosť anglického jazyka
  • tímová spolupráca a schopnosť prispôsobiť sa rôznym štýlom a potrebám businessu
  • dobré redakčné schopnosti

Join one of the most sought-after companies that specializes in IT outsourcing business.

Originating from France, NATEK was established in Czech Republic in 2004. The company currently operates in Poland, Slovakia, Czech Republic and Bulgaria and reports stable 30% growth year-o-year. Our dynamic team of + 600 employees come from over 20 different locations worldwide. Recently celebrating its 10th anniversary, NATEK has become a leading provider of IT services & consultancy in the CEE region.

If you are interested in more information, please visit www.natek.eu

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3060001  Dátum zverejnenia: 14.5.2017