SEO špecialista

NATALIS, s.r.o.

Miesto práce
Business Centrum, Bôrická cesta, Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Sme malý tím s veľkým cieľom – baviť sa prácou. Hľadáme k sebe šikovného kolegu, ktorý bude s nami zdolávať výzvy, tvoriť nové veci a pomôže nám posunúť projekty na vyššiu úroveň.

Chceme do tímu človeka, ktorý sa nás nebude pýtať „Ako to mám urobiť“, ale povie nám: „Urobme to takto“. Tvojou úlohou bude pracovať na tom, aby naše projekty a projekty klientov neustále stúpali vo vyhľadávačoch a keď sa dostaneme až na vrchol, tak urobíš všetko preto, aby sme sa tam udržali. K dispozícii dostaneš všetko čo k tomu budeš potrebovať.

• Adekvátny plat a nadštandardné podmienky pre prácu.
• Kultúru malej rodinnej firmy, kde členovia tímu nie sú „iba“ zamestnanci.
• Uvoľnenú pracovnú atmosféru.
• Stabilnú prácu, kde platia dohody a ľudia sú na prvom mieste.
• Miesto v malom kreatívnom tíme, kde na tvojom názore vždy záleží.
• Sociálny program s reálnymi benefitmi.
• Priestor na to byť kreatívny a prinášať inovácie.
• Pravidelný pitný režim, kávu, čaj, minerálky, občerstvenie.
• Teambuildingy, a super akcie so skvelými ľuďmi.
• Vzdelávanie v odbore.
• Všeobecný rozvoj – naučíš sa kopec nových vecí.
• Flexibilný pracovný čas.
• Možnosť pracovať na tvojej obľúbenej platforme (Mac / Windows)

Čakáme vaše životopisy a motivačné listy. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobne stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT / online marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Teba očakávame:
• Snahu neustále na sebe pracovať a zlepšovať sa.
• Orientáciu v SEO problematike a potrebné znalosti k naplneniu cieľov.
• Analytické myslenie a racionálne hodnotenia.
• Schopnosť vyčítať z grafov a štatistík podstatné informácie a navrhnúť prínosné riešenia.
• Ochotu spolupracovať. Budeš v tíme s copywriterom, programátorom i grafikom.
• Kreativitu, inovácie a nové postupy. Veríme, že budeš posúvať celý tím ďalej.
• Všestrannosť. Sme malý tím a snažíme sa jeden druhému pomáhať.
• Vysokú školu. Pokiaľ si marketér, máš výhodu, radi však dáme šancu aj šikovným samoukom.
• Spoľahlivosť a férové jednanie. Dobré aj zlé veci si hovoríme vždy do očí.
• Prax - nie je nutnou podmienkou mať za sebou 5 ročné skúsenosti, ale pár projektov už si snáď stihol.

Spoločnosť ponúka komplexné služby v oblasti online marketingu. Zameriavame sa na dlhodobé spolupráce nielen s domácimi, ale aj zahraničnými klientmi, hlavne v oblasti iGamingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2964117  Dátum zverejnenia: 7.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou