Operátor výroby

Natália Jelínková

Miesto práce
Okres Mladá Boleslav
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1000 EUR/mesiac, 90-95Kc/hod v cistom+premie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola kvality palubnych dosiek a kobercekov, operator a kvalitar vyroby

7 % individualna odmena a 14 % timova odmena + k vyplate

Praca vo Faurecii v Ml.Boleslave Bezdecine (ČR), 8 hod 3 zmenna prevadzka s moznostou nadcasov, ubytovanie zabezpecuje a preplaca zamestnavatel, 90-95 Kc/hod v cistom + premie. Odchod je 15-17.04.2016 firemnym mikrobusom. V pripade vazneho zaujmu volat na tel.c. 0905493074 alebo email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Dobry zdravotny stav,manualna zrucnost a flexibilita,chut pracovat.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zastupujem spolocnost Pavmart s.r.o. s dlhorocnou praxou sprostredkovania zamestnania a za rok 2013 databazou uspesne zamestnanych 798 ludi.
ID: 1847982  Dátum zverejnenia: 13.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1000 EUR/mesiac, 90-95Kc/hod v cistom+premie