Práca v klientskom centre. Potrebujeme doplniť tím o 15 ľudí – konzultant/ konzultantka.

VIKA SLOVAKIA , s.r.o.

Žilina, Bratislava, Bratislavský kraj, okres Bytča, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozširovania obchodných aktivít potrebujeme doplniť náš kolektív o 15 ľudí do dvoch centier. Žilina, Bratislava a blízke okolie. Ponúkame možnosť práce na hlavnú pracovnú činnosť, ale tiež aj na vedľajšiu pracovnú činnosť. Pracujeme v oblastiach: prvá oblasť: wellness, fitness, zdravie, šport , aktívny životný štýl, zlepšenie kondície, modeling postavy.
Druhá oblasť: starostlivosť o pleť, krása, kurzy základného ošetrenia, líčenie. Práca sa vykonáva v našich centrách ako sú konzultačné centrá, pohybové a kozmetické štúdia. Po zaškolení a zapracovaní v obore sa finančné ohodnotenie pohybuje podľa odvedenej práce. Na HPČ cca 550 - 1100 EUR a na VPČ cca 150 až 300 EUR. Garantujeme kompletné zaškolenie do oboru a uprednostňujeme ľudí pre dlhodobú spoluprácu.

Možnosť pracovného a finančného rastu.
Možnosť rôznych odmien a benefitov od firmy.
Možnosť výberu oblasti v ktorej budete pôsobiť.
Možnosť pružnej pracovnej doby.

Pracovný pohovor prebieha formou osobného rozhovoru s uchádzačom.
Výber nového spolupracovníka je podmienený 2 týždňovou skúšobnou dobou ( prácou v našich centrách ) kde sa každý zapracuje do praxe. Až po absolvovaní tejto praxe a obojstrannej akceptácií, prejdeme k podpisu zmluvy, súčasťou ktorej je kompletná rekvalifikácia a certifikát v hodnote 67eur. Zmluva sa neplatí vopred.
Pre zaradenie medzi uchádzačov zašlite váš životopis a my vás budeme spätne kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Prvá oblasť: wellness, fitness, zdravie, šport , aktívny životný štýl, zlepšenie kondície, modeling postavy Druhá oblasť: starostlivosť o pleť, krása, kurzy základného ošetrenia, líčenie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Wellness štúdio poskytujúce poradenstvo v oblasti starostlivosti o zdravie a zdravého životného štýlu, úprava stravovacích návykov, detoxikácia organizmu, starostlivosť v oblasti krásy a vonkajšej výživy, regulácia hmotnosti, výživa pre šport a fitness. Pri práci využívame produkty Shape Works, H24 a dermatologickú patentovanú výživu SKIN.
ID: 2243942  Dátum zverejnenia: 8.9.2015