Kuchár/ka so zameraním na raňajky

Natacha Pacal

Miesto práce
AVION SHOPPING PARK, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.07.2017
Ponúkaný plat (brutto)
950-1000€ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu novootvorenú rodinnú reštauráciu Jabojrout hľadáme šikovných a pre gastronómiu zapálených ľudí na prípravu širokej ponuky sladkých i slaných raňajkových jedál podľa určeného jedálneho lístka
- zabezpečenie kvality pripravených jedál
- pracovná doba krátky a dlhý týždeň od 07:00-21:00
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok

pitný režim, strava zadarmo, 2x ročne firemná party, zľavy až do 30 % na našich ďalších prevádzkach, mesačné prémie na základe dobrého hospodárenia.

Bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom stretnutí, ktoré bude dohodnuté po telefonickom dohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2017 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť
- flexibilita
- chuť a ochota učiť sa nové veci
- dochvíľnosť
- poriadkumilovnosť

Na slovenskom gastronomickom trhu sme od roku 2002 a do nášho portfólia patria úspešné značky FRESH, KOLIBA, Jedáleň VERT, utaliana, BURGER a VETERNÍK. Do našej gastronomickej rodiny pribudli aj reštaurácie STROODEL jedinečná spojím konceptom a polohou a reštaurácia LA STRADA, zameraná na poctivú taliansku kuchyňu. Radi by sme posilnili naše tímy práve o Vás. Sme rodinná firma, ktorá sa už dlhé roky drží motta " varíme ako doma ". Staňte sa jedným z nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NATACHA PACAL
Šintavská 10
85105 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Arsene Becker
Tel.: 0905937844
E-mail: poslať životopis
ID: 1951213   Dátum zverejnenia: 29.5.2017