Pomocný kuchár

Natacha Pacal

POLUS CITY CENTER, AVION SHOPPING PARK, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
800 - 900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomoc a asistencia pri príprave denného menu a jedál podľa určeného jedálneho lístka
- zabezpečenie kvality pripravených jedál
- pracovná doba krátky a dlhý týždeň
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok

pitný režim, strava zadarmo, 2x ročne firemná party, zľavy až do 50 % na našich ďalších prevádzkach, mesacne premie na zaklade dobreho hospodarenia

Bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom stretnutí, ktoré bude dohodnuté po telefonickom dohovore.
Hľadáme pomocných kuchárov do našich prevádzok v NC Avion a Bory Mall.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť
- flexibilita
- chuť a ochota učiť sa nové veci
- dochvíľnosť
- poriadkumilovnosť

Na slovenskom gastronomickom trhu sme od roku 2002 a do nášho portfólia patria úspešné značky FRESH, KOLIBA, Jedáleň VERT, BURGER a VETERNÍK. Do našej gastronomickej rodiny pribudli aj reštaurácie STROODEL jedinečná spojím konceptom a polohou a reštaurácia LA STRADA, zameraná na poctivú taliansku kuchyňu. Radi by sme posilnili naše tímy práve o Vás. Sme rodinná firma, ktorá sa už dlhé roky drží motta " varíme ako doma ". Staňte sa jedným z nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NATACHA PACAL
Šintavská 10
85105 Bratislava
ID: 1951213   Dátum zverejnenia: 22.9.2016