Učtovník Junior

NÁRUČ Senior & Junior

Miesto práce
Záhorská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac+vianočné odmeny +odmeny za dobre vykonanú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-- preberanie došlých faktúr (FA), vypisovanie likvidačných listov,
- účtovanie došlých FA, vystavovanie vyšlých FA a ich zúčtovanie na úrovni junior
- účtovanie pokladní, výpisov a interných dokladov,
- párovanie platieb
- inventúra pokladne podľa pokynov finančnej manažérky
- triedenie, lepenie a kopírovanie účtovných dokladov
- tlač a založenie účtovných dokladov
- elektronická komunikácia s finančnou správou – príprava konceptov daňových dokumentov
- príprava ročnej uzávierky
- spolupráca pri tvorbe rozpočtov a hospodárskych výsledkov (HV)
- spolupráca pri audite
- analýza účtov
- príprava podkladov pre mesačné, štvrťročné a ročné výsledovky
- spolupráca pri analýze výsledku kontroly rozpočtu
- spolupráca na inventúre DHM a DRHM

-vzdelávací program - na naše náklady zabezpečujeme neustále vzdelávanie zamestnancov - ponúkame rôzne školenia a to všetko bez Vášho doplatku na zvýšenie vlastnej kvalifikácie v danom odbore,
- dobrá kávička z vlastného kávovaru zdarma,
- každý piatok skrátená pracovná doba,
-vernostný program (zvýšenie mzdy po 3 rokoch o 5%, po 5 rokoch o 7%),
-1-krát ročne masáž,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

excel, word, outlook - Mierne pokročilý
podvojné účtovníctvo pre neziskové org. - Mierne pokročilý
Proluc - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

3

analytické myslenie,
precíznosť,
lojálnosť,
efektivita práce,
ochota vzdelávania,

Občianske združenie NÁRUČ Senior & Junior je zriaďovateľom
Centra sociálnych služieb NÁRUČ Senior & Junior, ktoré poskytuje sociálne služby v 2 prevádzkach - v Bratislave na Fedákovej 5 a v Solčanoch pri Topoľčanoch. Pri práci dbáme na dodržiavanie štandardov kvality sociálnych služieb a základné ľudské práva.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4805697  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac