Opatrovateľ

NÁRUČ Senior & Junior

Miesto práce
Fedákova 5, Dúbravka
Termín nástupu
ihneď
1 150 EUR/mesiac+príplatky za nočné smeny, +príplatky za odpracované soboty, nedele a sviatky, +odmena nad rámec za výborne odvedenú prácu a prácu nad rámec povinností, +preplácanie nadčasov +vianočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná opatrovateľská starostlivosť o 53 seniorov, ktorá sa vykonáva v súlade so štandardmi kvality:
1. Pomoc pri seba obslužných činnostiach prijímateľa
• úprava zovňajšku
• osobná hygiena, ranná, večerná a podľa potreby
• výmena inkontinenčných pomôcok a ošetrenie pokožky
• podávanie stravy, prípadné kŕmenie
• podávanie tekutín, sledovanie a zapisovanie pitného režimu
• Preventívne úkony vzniku dekubitov / polohovanie, vysádzanie
• Sledovanie a zapisovanie váhy, vylučovania a kontrola spánku a prítomnosti
• úprava postele
• kúpanie podľa rozpisu alebo na požiadanie
• čistenie a strihanie nechtov na rukách
• výmena posteľnej bielizne podľa potreby a podľa rozpisu
• príprava osobnej bielizne na pranie
• dôsledne dbať o udržiavanie klienta v čistote
• dezinfekcia lavórikov pre osobnú hygienu;
• dezinfekcia vozíkov na kúpanie
• Nevyhnutné úkony na ochranu zdravia a života v krízových situáciách – podanie prvej pomoci a privolanie RZP
• Zaznamenávania všetkých opatrovateľských úkonov do IS Cygnus v reálnom čase pod vlastným menom – kódom
• V nevyhnutnej situácii meranie životných funkcií (tlak, tep, teplota)

Prosím, kontaktujte nás len tí, ktorí ste absolvovali 220 hodinový kurz opatrovania alebo ste študovali príslušný odbor.

-vzdelávací program - na naše náklady zabezpečujeme neustále vzdelávanie zamestnancov - ponúkame rôzne školenia, ako je napríklad kurz kinestetiky, bazálnej stimulácie, deeskalačné techniky, zvládanie náročných klientov a to všetko bez Vášho doplatku na zvýšenie vlastnej kvalifikácie v danom odbore,
-firemné raňajky na začiatok každého pracovného dňa
-strava zabezpečená na pracovisku + aj dobrá kávička z vlastného kávovaru zdarma,
-3 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
-preplácanie nadčasov,
-po 1. roku zvýšenie základnej mzdy o 50,-E,
-vernostný program (zvýšenie mzdy po 3 rokoch o 5%, po 5 rokoch o 7%),
-1-krát ročne masáž,
-ubytovanie v zamestnaneckom byte.

Hľadáme vytrvalých opatrovateľov na TPP, ktorí doplnia náš tím. Vytrvalých preto, lebo táto práca je veľmi ťažká ale zároveň krásna. Pomáhame tým, ktorí to už nezvládajú sami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

-Zodpovednosť,
-príjemné vystupovanie voči klientom,
-empatia,
-trpezlivosť,
-ochota pomáhať.

Občianske združenie NÁRUČ Senior & Junior je zriaďovateľom
Centra sociálnych služieb NÁRUČ Senior & Junior, ktoré poskytuje sociálne služby v 2 prevádzkach - v Bratislave na Fedákovej 5 a v Solčanoch pri Topoľčanoch. Pri práci dbáme na dodržiavanie štandardov kvality sociálnych služieb a základné ľudské práva.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4791404  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac