Správca budovy a autodopravy/hospodár (zamestnanec oddelenia hospodárskej správy a IKT)

Národný inštitút vzdelávania a mládeže (NIVAM)

Miesto práce
Žehrianska 9, Bratislava
Termín nástupu
dohodou alebo 1.5.2017
Mzdové podmienky (brutto)
podľa Zákona č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestn.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hospodárska správa a správa priestorov budovy; zabezpečenie plynulej prevádzky technických zariadení a ich údržby, opravy a jednoduchej obnovy; príprava a spracovanie podkladov pre hospodársku správu; komunikácia s dodávateľmi tovarov a služieb pre správu budovy; zabezpečovanie plynulého zásobovania energiou, tepla a vody; zabezpečovanie ich hospodárneho využívania; zabezpečovanie optimálneho využívania dopravných prostriedkov a ich správa; zabezpečovanie realizácie opatrení proti požiaru, bezpečnostných opatrení a ochrany zdravia pri práci; riadenie služobného motorového vozidla, administratívne činnosti súvisiace s prideleným druhom práce, ďalšie činnosti súvisiace so správou a prevádzkou budovy.

flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer na dobu určitú (1 rok).
Osvedčenia o absolvovaní odborných kurzov (relevantných k náplni práce)
Zoznam požadovaných dokladov: písomná žiadosť a motivačný list v slovenskom jazyku, profesijný štruktúrovaný životopis - CV (Europass), kópia dokladu o ukončení najvyššieho dosiahnutého vzdelania a získaných tituloch, súhlas so spracúvaním osobných údajov počas výberového konania.
Poznámka: V rámci žiadosti priblížte svoje skúsenosti s prácou s technickými zariadeniami, uveďte konkrétne pracovné úlohy a situácie.
Na osobný pohovor budeme pozývať len vybratých uchádzačov. V rámci praktickej časti pohovoru budú uchádzači riešiť bežné problémy v modelových situáciách.
Žiadosti podávať na adresu: [email protected] najneskôr do 6.3.2017

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• ovládanie obsluhy zariadení GPS navigácie,
• komunikatívnosť, technická zručnosť, samostatnosť, organizačné schopnosti,
• výhodou dobrá orientácia v platnej legislatíve v súvislosti s obsahom činnosti,
• schopnosť pracovať v tíme a prinášať nové nápady a inovácie,
• schopnosť flexibilne riešiť vzniknuté problémy.
• práca s internetom.

Výhodou je technické zameranie štúdia a prax s riadením služobného motorového vozidla.

NIVAM pôsobí najmä v oblasti predprimárneho vzdelávania, základného vzdelávania a stredného vzdelávania, špeciálneho vzdelávania a inkluzívneho vzdelávania, základného umeleckého vzdelávania, jazykového vzdelávania a záujmového vzdelávania, v oblasti podpory profesijného rozvoja pedagogických zamestnancov odborných zamestnancov, v oblasti celoživotného vzdelávania v oblasti práce s mládežou, v oblasti monitorovania a hodnotenia kvality výchovy a vzdelávania a výskumu v uvedených oblastiach.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2924320  Dátum zverejnenia: 7.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa Zákona č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestn.