Zdravotnícky asistent - do trojzmennej prevádzky, na Kliniku onkohematológie LFUK a NOÚ,oddelenie onkohematológie I.

Národný onkologický ústav v Bratislave

Národný onkologický, ústav, Klenová 1, 833 10 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná hygienická starostlivosť o chorých, vrátane asistencie sestre, fyzicky namáhavá pomocná práca zdravotníckeho charakteru.

Ponúkame :

- poskytujeme lacné ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke zameranie : Stredná zdravotnícka škola ,štúdijný odbor zdravotnícky asistent

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť, preukázaná výpisom z registra trestov, nie starším ako 3 mesiace
- registrácia v príslušnej stavovskej organizácii
- prax v odbore vítaná.

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.
ID: 2188715  Dátum zverejnenia: 20.7.2015