Odborná pracovníčka pre zdravotnú dokumentáciu na Oddelenie genetiky

Národný onkologický ústav v Bratislave

Národný onkologický ústav, Klenová 1, 833 10 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie náročnej administratívnej práce, spracovanie údajov pre poisťovíctvo, vedenie ambulantných záznamov,evidencia príjmu vzoriek krvi, kostnej drene.

poskytujeme ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stredná zdravotnícka škola - odbor zdravotnícky asistent, alebo sanitár

Bezúhonnosť, preukázaná čistým výpisom z registra trestov,
nie starším ako 3 mesiace

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.
ID: 1959731  Dátum zverejnenia: 17.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou