Sestra do jednozmennej prevádzky na Oddelenie radiačnej onkológie

Národný onkologický ústav v Bratislave

Národný onkologický ústav, Klenová č.1, 833 10 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2015
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva samostatné ošetrovateľské výkony podľa ordinácie lekára, spolupracuje pri vysoko špecializovaných a náročných činnostiach, pri zložitých terapeutických vyšetreniach na brachyterapii.

Ponúkame :
- prácu v kolektíve odborníkov v špičkovom zariadení
- výhodné finančné podmienky
- poskytujeme lacné ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ- I.st. odbor ošetrovateľstvo,špecializácia vítana

- bezúhonnosť, preukázaná čistým výpisom z registra trestov, nie starším ako 3 mesiace, registrácia v stavovskej organizácii, prax v odbore vítaná

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.
ID: 1931076  Dátum zverejnenia: 18.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou