Klinický psychológ

Národný onkologický ústav v Bratislave

Národný onkologický ústav, Klenová 1, Bratislava 3 - Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
1 825,6 EUR/mesiacZákladná zložka psychológa so špecializáciou je 1825,6 €. Základná zložka mzdy je ďalej upravovaná podľa rokov odbornej praxe. Možnosť udelenia osobného ohodnotenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostikuje a lieči psychologické poruchy správania onkologických pacientov, či pri oznámení diagnózy, alebo po liečbe

Vykonáva prácu ambulantného klinického psychológa pri uplatňovaní špecifických poznatkov a metód duševnej hygieny a zdravia

Komplexne zabezpečuje klinické úlohy v oblasti psychodiagnostiky, psychoterapie a poradenskej činnosti u pacientov a ich príbuzných

Vykonáva konziliárne psychologické vyšetrenia a liečby hospitalizovaných pacientov

Práca v kolektíve odborníkov v špičkovom zariadení

Podpora pri ďalšom vzdelávaní a odbornom napredovaní v oblasti psychológie

Skrátená týždenná pracovná doba (37,5 hod.)

Možnosť stravovania v zamestnaneckej jedálni

Nadštandardný príspevok na DDS

7 dní dovolenky navyše

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj životopis na email adresu [email protected]. Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade zo zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Špecializácia v odbore klinická psychológia

Pozitívny a iniciatívny prístup k práci

Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

Vysoká flexibilita, vysoké pracovné nasadenie

Potvrdenie o registrácii v stavovskej organizácií

Bezúhonnosť preukázaná čistým registrom trestov nie starším ako 3 mesiace

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Nataša Stojkovičová
Tel.: +421259378625
E-mail: poslať životopis
ID: 4804375  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 825,6 EUR/mesiac