Lekár na Oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny

Národný onkologický ústav v Bratislave

Národný onkologický ústav, Klenová 1, Bratislava 3 - Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
3 260 EUR/mesiacZákladná zložka atestovaného lekára je 3 260 €, neatestovaný lekár 1 956 €. Základná zložka mzdy je ďalej upravovaná podľa rokov odbornej praxe + možnosť udelenia osobného ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné odborné špecializované diagnostické a preventívno-liečebné zákroky a činnosti vrátane konziliárnej činnosti na anestéziologickom, lôžkovom a ambulantnom úseku Oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny.

Práca v kolektíve odborníkov v špičkovom zariadení
Skrátená týždenná pracovná doba (37,5 hod.)

Jednorazový náborový príspevok pre atestovaného lekára vo výške 7 000 €

Jednorazový náborový príspevok pre neatestovaného lekára s praxou minimálne 2 roky v odbore anestéziológia a intenzívna medicína  vo výške 3 500 €

Bezplatné stravovanie v zamestnaneckej jedálni počas prvých 6 mesiacov od nástupu
Nadštandardný príspevok na DDS
Celoústavné interné vzdelávanie, kreditované semináre
7 dní dovolenky navyše

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj životopis na email adresu [email protected]. Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade zo zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2024 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo, špecializácia v odbore anestéziológia a intenzívna medicína

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

na Oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny

Počet rokov praxe

1

Absolvovaný základný anestéziologický kurz

Minimálne 1-ročná prax na oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny

Špecializácia v odbore anestéziológia a intenzívna medicína

Pozitívny a iniciatívny prístup k práci
Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
Komunikatívnosť
Vysoká flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
Potvrdenie o registrácii v stavovskej organizácií
Bezúhonnosť preukázaná čistým registrom trestov nie starším ako 3 mesiace

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Nataša Stojkovičová
Tel.: +421259378625
E-mail: poslať životopis
ID: 4803743  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 260 EUR/mesiac