T2S Projektový manažér/člen projektového tímu

Národný centrálny depozitár cenných papierov, a. s.

Miesto práce
Trnavská cesta 100, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NCDCP hľadá projekt manažérsku posilu pre Európsky projekt, Target2-Securities (T2S). Ide o novu elektronickú platformu pre harmonizované spracovanie operácií s cennými papiermi v celej EU.
Kandidát bude zastupovať NCDCP v jednotlivých skupinách T2S projektu v rámci Eurosystému, s ktorými bude komunikovať na dennej baze, sledovať najnovšie T2S aktualizácie a podávať reporty o potrebných zmenách v internom systéme depozitára, pripadne procesoch.
Účasť na stretnutiach technických skupín T2S projektu je dôležitou súčasťou pracovnej náplne, preto musí kandidát byť schopný komfortne komunikovať v anglickom jazyku a spolupracovať s kolegami z ostatných depozitárov.
Systém T2S je prepojený s hlavným informačným systémom depozitára, preto musí kandidát byt schopný rozumieť fungovaniu hlavného informačného systému depozitára, konfigurácii hlavného informačného systému a zároveň ovládať biznis procesy depozitára.

Profesionálne firemné zázemie, flexibilný pracovný čas, zaujímavá kompenzácia, startupová atmosféra.

Informácie o výberovom konaní

Doplňujúce povinnosti Projektového manažéra T2S:
- vypracuje plán realizácie projektu,
- definuje základné parametre a ciele projektu,
- rozpracuje projekt T2S na dielčie úlohy,
- navrhne organizáciu projektu vrátane určenia kľúčových osôb tímu a priradenia úloh týmto osobám,
- zabezpečuje koordináciu činností a členov tímu,
- riadi projekt, kontroluje termíny,
- vypracováva časové odhady a aktualizuje ich,
- vypracuje potrebné analýzy,
- prezentuje priebežné a konečné výsledky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment/Ekonómia/Informačne systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
XML - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme inovatívneho človeka, schopného sa rýchlo učiť novým veciam a ochotného reprezentovať depozitár na medzinárodnej úrovni. Samo-štúdium, komunikatívnosť a cit pre detail sú základom úspechu v danej pozícii.

Národný centrálny depozitár cenných papierov, a. s. ponúka prácu v rozvíjajúcej sa špecializovanej finančnej inštitúcii, ktorá zabezpečuje infraštruktúrnu podporu kapitálového trhu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2742444  Dátum zverejnenia: 29.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou