IT Manažér

Národný centrálny depozitár cenných papierov, a. s.

Miesto práce
Trnavská cesta 100, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NCDCP hľadá IT posilu ako pre rutinnú IT podporu, tak aj pre Európsky projekt, Target2-Securities (T2S). Ide o novu elektronickú platformu pre harmonizovane obchodovanie s cennými papiermi v celej EU.

T2S zodpovednosti zahŕňajú prvotné štúdium T2S materiálov s cieľom oboznámenia sa so systémom a projektom. Následne bude kandidát priradený do technickej skupiny Európskej centrálnej banky (ECB), s ktorou bude komunikovať na dennej baze, sledovať najnovšie T2S aktualizácie a podávať reporty o potrebných zmenách v internom systéme depozitára, pripadne procesoch.

Účasť na stretnutiach technických skupín ECB je dôležitou súčasťou pracovnej náplne, preto musí kandidát byť schopný komfortne komunikovať v anglickom jazyku a spolupracovať s kolegami z ostatných depozitárov.

T2S je úzko prepojene so systémom depozitára, preto musí kandidát byt schopný vykonávať základnú systémovú podporu a rozumieť fungovaniu databáz i sieti.

Doplňujúce povinnosti môžu zahŕňať:
• systémová administrácia, inštalácia a prevádzkovanie Windows serverov a osobných počítačov,
• správa skupinovo nasadzovaného softvéru osobných počítačov (PC), zabezpečovanie protivírusovej ochrany a e-mailovej komunikácie,
• asistencia a systémová podpora užívateľov PC techniky,
• správa aktívnych prvkov počítačových sietí a stykového počítača (firewall) a iných špecifikovaných technických zariadení (UPS, mail server atď), monitorovanie ich chodu a nahlasovanie prípadných porúch,
• zabezpečenie implementačnej a prevádzkovej podpory informačného systému NCDCP,
• tvorba materiálov súvisiacich s činnosťou oddelenia systémovej podpory.

Profesionálne firemné zázemie, flexibilný pracovný čas, zaujímavá kompenzácia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, alebo príbuzný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - Základy
XML - Základy
Microsoft SQL Server - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Microsoft Hyper-V - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme inovatívneho človeka, schopného sa rýchlo priučiť novým veciam a ochotného reprezentovať depozitár na medzinárodnej úrovni.

Národný centrálny depozitár cenných papierov, a. s. ponúka prácu v rozvíjajúcej sa špecializovanej finančnej inštitúcii, ktorá zabezpečuje infraštruktúrnu podporu kapitálového trhu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2648718  Dátum zverejnenia: 18.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou