Junior manažér systémovej podpory

Národný centrálny depozitár cenných papierov, a. s.

Miesto práce
Trnavská cesta 100, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• systémová administrácia, inštalácia a prevádzkovanie windows serverov a osobných počítačov,
• správa skupinovo nasadzovaného softvéru osobných počítačov (PC), zabezpečovanie protivírusovej ochrany a e-mailovej komunikácie,
• zálohovanie a obnova funkčnosti špecifikovaných systémov,
• asistencia a systémová podpora užívateľov PC techniky,
• správa telefónnych a LAN rozvodov v priestoroch NCDCP,
• správa aktívnych prvkov počítačových sietí a stykového počítača (firewall) a iných špecifikovaných technických zariadení (UPS, mail server atď), monitorovanie ich chodu a nahlasovanie prípadných porúch,
• zabezpečenie plnenia iných úloh vyplývajúcich z činnosti útvaru,
• zabezpečenie implementačnej a prevádzkovej podpory informačného systému NCDCP,
• tvorba materiálov súvisiacich s činnosťou oddelenia systémovej podpory.

Profesionálne firemné zázemie a motivujúce podmienky zodpovedajúce inzerovanej pozícii.

Ponúkame prácu v novej, dynamicky sa rozvíjajúcej špecializovanej finančnej inštitúcii, ktorá zabezpečuje infraštruktúrnu podporu kapitálového trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IKT, alebo príbuzný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Visio - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OMEGA - Základy
.NET - Základy
XML - Základy
Microsoft SQL Server - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Microsoft Hyper-V - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme flexibilného, zodpovedného a motivovaného človeka, ochotného učiť sa nové veci

Národný centrálny depozitár cenných papierov, a. s. ponúka prácu v rozvíjajúcej sa špecializovanej finančnej inštitúcii, ktorá zabezpečuje infraštruktúrnu podporu kapitálového trhu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2586078  Dátum zverejnenia: 31.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou