Vedoucí zahradník/zahradní architekt

Národní památkový ústav

Místo práce
Lázně Kynžvart, Okres Cheb

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

· Organizace a zajišťování ucelené péče o historickou zahradu a park prohlášený za kulturní památku (část národní kulturní památku) včetně specializované péče o zahradní kompozice a stanovování časového, technologického a materiálně-finančního postupu prací.

· Zpracovávání návrhů architektonických řešení historických zahrad a zámeckého parku. Dohled nad realizacemi schválených návrhů v praxi.

· Vytváření návrhů výsadby květinových barevně laděných skupin uspořádaných do ornamentů a váz. Realizace schválených návrhů.

· Zajištění květinové výzdoby.

· Organizace a zajišťování těžby dřeva, soustřeďování dřeva mechanizačními prostředky, využití dřevní hmoty.

· Management zahradních úprav včetně kvalitní přípravy pozemku, požadovaných výsadeb a efektivního a racionálního využití mechanizace.

· Participace na přípravě a realizaci kulturních a prezentačních akcí.

· Zajišťování administrativy svěřeného úseku dle vymezeného rozsahu, vytváření návrhů kalkulací prací a rozpočtu oddělení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

· Vysokoškolské vzdělání (min. bakalář) v oborech: Zahradní a krajinářská architektura, Zahradní a krajinářské realizace, Management zahradních a krajinářských úprav, Krajinářství, popř. úplné střední vzdělání (maturita) v oborech: Zahradnictví, Krajinářství s prokazatelnou praxí v oblasti péče o historickou zeleň

· Dobrá fyzická kondice

· Řidičské oprávnění skupiny B (další skupiny, např. T výhodou)

· Zkušenosti s mechanizací používanou v managementu zahradních a krajinářských úprav, zejména spojených se strojním sečením trávy a údržbou zemědělské mechanizace (obsluha traktoru s příslušenstvím, křovinořezu, sekacího traktoru, mulčovače, motorové pily atd.)

· Časová flexibilita – sezónní práce

· Samostatnost, spolehlivost, svědomitost, tvůrčí schopnosti a ochotu se učit novým věcem

· Trestní bezúhonnost

· Zkušenosti s řízením malého kolektivu

· Znalost práce na počítači (minimálně word, exel, powerpoint, outlook)

Výhodou bude, pokud budete umět

· Výhodou jsou další odbornosti spojené s údržbou zeleně, profesní vzdělávání, členství v oborových organizacích typu SZKT, SZÚZ, rozšíření kvalifikace (např. odborná způsobilost s nakládání s chemickými látkami a chemickými přípravky, arboristická certifikace)

Co vám nabízíme

· Pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito

· Finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 316/2016 Sb., platová třída 10 (15.120,- až 22.750,- Kč – platový stupeň podle délky praxe), příplatek za vedení a osobní ohodnocení (po zapracování)

· Dovolenou 5 týdnů

· Práci v malém kolektivu a v atraktivním prostředí národní kulturní památky

· Volné vstupy do památkových objektů ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky (přes 100 památkových objektů)

· Další výhody z fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvek na stravné)

· Stabilitu státní příspěvkové organizace

· Ubytování v areálu zámku (garsonka nebo byt 2+1 dle aktuálních možností správy objektu)

Nástup možný ihned.

Kontakty a informace:

· Pro další informace kontaktujte: Ing. Ondřej Cink, tel.: 602 233 930

· Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru na státním zámku Kynžvart

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 2858251  Dátum zverejnenia: 19.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.