Špecialista štatistik

Národné centrum zdravotníckych informácií

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba a správa meta informačného systému zberov štatistických zisťovaní a napľňanie meta inform. systému výstupných pohľadov vo vymedzenej oblasti, overovanie testovanie funkcionalít IS a spolupráca pri navrhovaní a zavádzaní nových funkcionalít IS
- príprava zadaní pre tvorbu a prípravu štandardných resp. neštandardných výstupných pohľadov z IS pre zber štatistických zisťovaní
- príprava a zabezpečenie procesu: oslovenia spravodajských jednotiek pre štatistické zisťovanie , zberu a evidencie došlých výkazov zdravotníckej štatistiky vrátane komunikácie so spravodajskými jednotkami , urgencií nedodaných štatistických zisťovaní

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Access - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- MS Office( prioritne Excel, Access)
- business analýza , dátová analýza manažment dát
- procesy komunikácie s rozsiahlym počtom spravodajských jednotiek (elektronická, písomná)
- zodpovednosť, precíznosť, presnosť, samostatnosť,
- komunikatívnosť a analytické myslenie

Národné centrum zdravotníckych informácií analyzuje zdravotnícke informácie, zároveň je poverené riadením projektu elektronického zdravotníctva (eHealth)

Adresa spoločnosti

NCZI
Lazaretská
81109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Maľová
Tel.: 0905/598799
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2819419   Dátum zverejnenia: 21.11.2016