Špecialista štatistik

Národné centrum zdravotníckych informácií

Miesto práce
Sliačska 1/D, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba a správa meta informačného systému zberov štatistických zisťovaní a napľňanie meta inform. systému výstupných pohľadov vo vymedzenej oblasti
- príprava zadaní pre tvorbu a prípravu štandardných resp. neštandardných výstupných pohľadov z IS pre zber štatistických zisťovaní
- kontrola spracovaných údajov a vypočítaných výstupných zostáv
- príprava údajov na archiváciu, archivácia spracovaných výstupov,
- analytické a následne realizačné práce pri tvorbe prierezových výstupných pohľadov, vrátane prípadných aktivít na projektoch

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Access - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

PL/SQL - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-business analýza, dátová analýza, manažment dát
- BI reportingové nástroje , PL/SQL
- zodpovednosť, precíznosť, presnosť, samostatnosť,
- komunikatívnosť a analytické myslenie

Národné centrum zdravotníckych informácií analyzuje zdravotnícke informácie, zároveň je poverené riadením projektu elektronického zdravotníctva (eHealth)

Adresa spoločnosti

NCZI
Lazaretská
81109 Bratislava
ID: 2794708   Dátum zverejnenia: 2.11.2016