Lekár

Národná transfúzna služba SR

Miesto práce
V. Spanyola 43, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Odmeňovanie podľa zákona č. 578/2004 Z.z. o poskytovateľoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyšetrovanie darcov krvi a aferézy
- vyšetrovanie pacientov na autotransfúziu
- odbery krvi od darcov krvi v teréne
- základná imunohematológia
- dozor pri aferézach darcov krvi, prípadne pri liečebných aferézach u pacientov

- možnosť ďalšieho odborného vzdelávania, účasť na odborných seminároch prednášková činnosť, spolupráca s SČK
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- týždeň dovolenky navyše, gastrolístky
- práca v jednozmennej prevádzke (možnosť vykonávať služby u iného zamestnávateľa)
Ubytovanie neposkytujeme

záujemcovia o prácu posielajte životopis na e-mailovú adresu: hajrova@ntssr.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo, vnútorné choroby, hematológia a transfúziológia vítaná

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dôslednosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, empatia

Národná transfúzna služba Slovenskej republiky je štátnou príspevkovou organizáciou, zriadenou Ministerstvom zdravotníctva SR od 1. 1. 2004. Základným účelom zriadenia organizácie – špecializovaného zariadenia zdravotnej starostlivosti - je plnenie úloh súvisiacich s komplexnou produkciou krvných prípravkov v podmienkach maximálnej efektívnosti, zabezpečenie hemoterapie najvyššej možnej kvality a bezpečnosti v požadovanom objeme dosiahnutia národnej sebestačnosti v jej produkcii. NTS SR za dobu svojho pôsobenia v oblasti transfúziológie získala významné miesto v zásobovaní zdravotníckych zariadení kvalitnými krvnými prípravkami. V súčasnosti zamestnáva viac ako 450 zamestnancov, pričom plnenie úloh organizácie zabezpečuje v 3 spracovateľských a 11 odberných centrách rozmiestnených po celom Slovensku. Ďalšie informácie o našej organizácii získate na stránke www.ntssr.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ďumbierska 3/L
833 14 Bratislava
ID: 2760890   Dátum zverejnenia: 11.10.2016