Sestra

Národná transfúzna služba SR

Miesto práce
Limbová 3, Ružinovská 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Odmeňovanie podľa zákona č. 578/2004 Z.z. o poskytovateľoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

odbery vzoriek krvi na predodberové vyšetrenia darcov krvi, odbery krvi na výrobu transfúznych liekov, autológne odbery u pacientov, odbery krvi mobilnou odberovou jednotkou v teréne.

jednozmenná prevádzka, možnosť ďalšieho odborného rastu s podporou zamestnávateľa, poskytnutie príspevku na doplnkové dôchodkové sporenie, týždeň dovolenky naviac, gastrolístky.

Informácie o výberovom konaní

životopisy posielajte e-mailom na adresu: hajrova@ntssr.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

slušné vystupovanie, komunikatívnosť, dôslednosť a svedomitosť pri plnení pracovných úloh

Národná transfúzna služba Slovenskej republiky je štátnou príspevkovou organizáciou, zriadenou Ministerstvom zdravotníctva SR od 1. 1. 2004. Základným účelom zriadenia organizácie – špecializovaného zariadenia zdravotnej starostlivosti - je plnenie úloh súvisiacich s komplexnou produkciou krvných prípravkov v podmienkach maximálnej efektívnosti, zabezpečenie hemoterapie najvyššej možnej kvality a bezpečnosti v požadovanom objeme dosiahnutia národnej sebestačnosti v jej produkcii. NTS SR za dobu svojho pôsobenia v oblasti transfúziológie získala významné miesto v zásobovaní zdravotníckych zariadení kvalitnými krvnými prípravkami. V súčasnosti zamestnáva viac ako 450 zamestnancov, pričom plnenie úloh organizácie zabezpečuje v 3 spracovateľských a 11 odberných centrách rozmiestnených po celom Slovensku. Ďalšie informácie o našej organizácii získate na stránke www.ntssr.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ďumbierska 3/L
833 14 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2755432   Dátum zverejnenia: 16.11.2016