Lektor/ lektorka

Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republiky

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatné vedenie vzdelávacieho kurzu na základe metodických postupov a zaškolenia
  • Evidencia účastníkov školenia v elektronickej platforme
  • Administratívne činnosti spojené s evidenciou účastníkov
  • Monitorovanie školení a výstupy na základe pokynov od projektového manažéra

  • stravné lístky
  • práca v mladom dynamickom kolektíve
  • možnosť pracovať na zaujímavých projektoch

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Android - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vzdelávanie dospelých osôb

Počet rokov praxe

4

privítame kandidátov s proaktívnym prístupom k práci, ktorí disponujú veľkou dávkou zodpovednosti a precíznosti, flexibility, komunikatívnosti a ústretovým prístupom. Dôležitou vlastnosťou je veľká miera trpezlivosti a ochoty zodpovedať každú otázku a nejasnosť účastníkom školení.

Digitálna koalícia – Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republiky je iniciatíva s národnou pôsobnosťou založená na podnet Európskej komisie v rámci politiky Digital skills and jobs coalition. Jej poslaním je zlepšovanie digitálnych zručností na Slovensku. Organizácia vznikla v roku 2017 na podnet Úradu podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre investície a informatizáciu a IT Asociácie Slovenska. Digitálna koalícia v súčasnosti združuje takmer sto členov, pričom ide o kľúčových stakeholderov v oblasti vzdelávania a IKT na Slovensku.
ID: 4786070  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac