DB Programátor pre Informačný systém v oblasti tepelného hospodárstva

Národná energetická, a.s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
15.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stabilného člena tímu pre vývoj, správu a podporu DB riešenia Informačného systému pre tepelné hospodárstvo.
Ponúkame dobrý kolektív, pokojnú atmosféru, zaujímavé úloh a adekvátnu podporu pre prácu.
Pracovnou náplňou bude:
- vývoj a údržba databázových riešení na platforme MS SQL
- účasť na analýze užívateľských požiadaviek, príprava technických špecifikácií
- podpora testovania riešení
- optimalizácie a riešenie výkonových problémov

Po preštudovaní zaslaných dokumentov budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť, schopnosť pracovať v tíme
- systematický prístup k riešeniu stanovených úloh
- praktické skúsenosti s tvorbou dynamických web stránok v PHP, konektivita s databázou
- aktívna znalosť databáz
- aktívna znalosť CSS

Národná energetická, a.s. zabezpečuje centrálne vykurovania v ôsmich slovenských mestách. Je lídrom vo využívaní obnoviteľných zdrojov energie pre zásobovanie miest teplom.

Výroba tepla je zabezpečovaná predovšetkým využitím obnoviteľných zdrojov energie a spoločnosť sa v tomto smere aj naďalej rozvíja a modernizuje svoje technologické zariadenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2531433  Dátum zverejnenia: 25.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou