Všade blízko

Zamestnanec informačno-predajného miesta Čunovo - zástup MD

Miesto práce
Diaľničný hraničný priechod Čunovo, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď, resp.dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná komunikácia so zákazníkmi
- poskytovanie poradenstva v oblasti cestnej infraštruktúry a cestovného ruchu
- práca s registračnou pokladňou - predaj tovaru, práca s hotovosťou
- práca s elektronickým predajným terminálom - predaj elektronických diaľničných známok
- spracovanie administratívnej agendy
- zabezpečovanie kvality poskytovaných služieb klientom v súlade s internými pokynmi
Osobitné informácie pre uchádzača:
Práca v nepretržitej zmenovej prevádzke s nočnou prácou.
Dislokované pracovisko bez spojenia MHD - je potrebné zabezpečiť si vlastný každodenný spôsob dopravy na pracovisko.
PRACOVNÉ MIESTO JE NA ZÁSTUP POČAS MATERSKEJ DOVOLENKY

- práca v stabilnej a dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
- príplatky za prácu nadčas, sviatok, nočnú prácu
- príspevok vo výške ročnej diaľničnej známky
- príspevok do III. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie)
- stravné lístky poskytované aj počas čerpania dovolenky
- po odpracovaní jedného roka + 5 dní dovolenky navyše oproti ZP
- možnosť využívať rekreačné zariadenie
- ďalšie benefity podľa Kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výhodou je oblasť cestovného ruchu výhodou, ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- orientácia na zákazníka a chuť pracovať s ľuďmi v oblasti poskytovania služieb
- reprezentatívne a príjemné vystupovanie
- diskrétnosť a spoľahlivosť
- schopnosť tímovej spolupráce
- bezúhonnosť
- zodpovednosť (aj hmotná zodpovednosť)

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 3032386  Dátum zverejnenia: 5.9.2017