Všade blízko

Účtovník

Miesto práce
Dubravská cesta 14, 841 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na oddelení reportingu a výkazníctva hľadáme zodpovedného účtovníka, ktorý bude vykonávať:
- účtovanie zálohových, prevádzkových a zahraničných faktúr,
- účtovanie interných dokladov,
- účtovanie cestovných príkazov,
- účtovanie platobných kariet,
- práca v systéme SAP,
- vykonávanie revízie vybraných účtov hlavnej knihy.

Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- pružný pracovný čas,
- skrátený pracovný čas na 37,5 hodiny,
- benefity podľa Kolektívnej zmluvy,
- príspevok vo výške ročnej diaľničnej známky,
- príspevok do III. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie),
- stravné lístky poskytované aj počas čerpania dovolenky,
- po odpracovaní jedného roka + 5 dní dovolenky navyše oproti ZP,
- možnosť využívať vlastné rekreačne zariadenie,
- možnosť odborného vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Od uchádzača požadujeme:
- prax v odbore min. 2 roky,
- znalosť zákona č.222/2004 Z.z. o dani z pridanej hodnoty,
- znalosť Zákona č. 431/2002 Z.z. o účtovníctve,
- znalosť Zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov,
- znalosť Opatrenia MF SR o postupoch účtovníctva.
- precíznosť a samostatnosť pri plnení pracovných úloh.

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 2901227  Dátum zverejnenia: 20.1.2017