Všade blízko

Špecialista elektronického výberu mýta

Miesto práce
Polianky 19, 841 04, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického kolektívu hľadáme kolegu, ktorý bude zodpovedne vykonávať činnosti súvisiace s procesom elektronického výberu mýta ( systém ETC):
- koordinácia procesu posudzovania technologických celkov systému ETC,
- kontrola plnenia parametrov služby systému ETC,
- vypracovanie odborných analýz pre rozhodovacie procesy v oblasti spoplatnenia cestnej siete,
- špecifické pracovné činnosti pri výkone finančnej kontroly,
- vypracovanie pravidelných reportov ekonomickej efektívnosti systému ETC,
- spolupráca pri rozvoji a optimalizácii systému ETC,
- správa, aktualizácia a editácia dátového skladu systému ETC,
- koncepčná a analytická práca v oblasti zberu, overovania a spracovania údajov zo systému ETC,
- spracovanie podkladov pre modelovanie dopravy, odhady dopravného zaťaženia, súvisiacich nákladov a výnosov systému ETC (štatistické funkcie, makrá, kontingenčné tabuľky v MS Excel),
- v databáze SQL tvorba, editácia a správa klasických selectov, tvorba automatických selectov, orientácia v dátovom sklade a pod.

- práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- príjemne pracovné prostredie v nových priestoroch business centra,
- pružný pracovný čas,
- skrátený pracovný čas na 37,5 hodiny,
- benefity podľa Kolektívnej zmluvy,
- príspevok vo výške ročnej diaľničnej známky,
- príspevok do III. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie,)
- stravné lístky poskytované aj počas čerpania dovolenky,
- po odpracovaní jedného roka + 5 dní dovolenky navyše oproti ZP.
- možnosť využívať vlastné rekreačne zariadenie,
- možnosť odborného vzdelávania.

Z dôvodu veľkého počtu záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorý spĺňajú požadované kritéria

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať a dosahovať výsledky v tíme,
- dobré analytické a argumentačné schopnosti,
- vedieť efektívne plánovať a organizovať svoju prácu,
- schopnosť vypracovať stručné a jasné reporty,
- orientácia na výsledky,
- schopnosť pracovať v časovej tiesni,
- pozitívny prístup k riešeniu náročných situácii,
- ochota učiť sa nové veci.

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 2857875  Dátum zverejnenia: 22.2.2017