Všade blízko

Špecialista verejného obstarávania

Miesto práce
Dúbravská cesta 14, Karlova Ves
Termín nástupu
1.3.2022
1 368 EUR/mesiacViac informácii o možnostiach odmeňovania poskytneme na výberovom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu/kolegyňu v oblasti verejného obstarávania, človeka ochotného pracovať v dynamickej a stabilnej spoločnosti v oblasti dopravy.

Budete zabezpečovať činnosti súvisiace s:
- prípravou súťažných podkladov v súlade s požiadavkami na zadanie zákazky od zadávateľov,
- zaslaním oznámení používaných vo verejnom obstarávaní v termínoch a s informáciami určenými v zákone o verejnom obstarávaní,
- zabezpečovaním procesu vysvetľovania súťažných podkladov a podmienok účasti k zákazkám v procese verejného obstarávania,
- zabezpečovaním podkladov pri uplatnení revíznych postupov uchádzačov (žiadosť o nápravu, námietky, a pod.), prípravy podkladov k vyjadreniu ÚVO,
- prípravou podkladov pre vyhodnocovanie ponúk,
- prípadnou účasťou v komisiách na vyhodnotenie ponúk,
- zabezpečením prípravy podkladov k uzatváraniu zmlúv a rámcových dohôd,
- vedením agendy verejného obstarávania v rozsahu svojich kompetencií.

◦ 7,5 hodinový pracovný úväzok – vďaka tomu majú naši zamestnanci v prepočte o 16 dní v roku viac voľna
◦ Možnosť stravovania buď formou finančného príspevku alebo formou stravovacích poukážok v hodnote 5,10€, pričom nárok na príspevok za stravu máte aj počas dovolenky
◦ Oddych je dôležitý. S nami si užijete až 5 dní dovolenky naviac
◦ Príspevok na regeneráciu pracovnej sily vo výške 100€, vďaka ktorému si môžete oddýchnuť a načerpať nové sily
◦ Príspevok na III. pilier DDS až do výšky 300€ eur za rok – myslíme na vašu budúcnosť
◦ Finančná odmena pri pracovných výročiach – vážime si vernosť a lojalitu
◦ Prispievame našim kolegom na ročnú diaľničnú známku v hodnote 50€
◦ Odmeňujeme darcov krvi až do výšky 80€ ročne
◦ Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 200€ - mať rodinu je dôležité, podporíme vás
◦ Myslíme sociálne, v nepriaznivých životných situáciách podávame pomocnú ruku
◦ Ak zostanete PN, finančne vás podporíme
◦ U nás môžete rásť, organizujeme rôzne kurzy a školenia
◦ Podporujeme tímového ducha, na tieto aktivity od nás dostanete finančný príspevok
◦ Sme „Zdravá firma“, zdravie je pre nás na 1. mieste a pre našich kolegov ponúkame množstvo aktivít zameraných na posilnenie zdravia
◦ Možnosť využívať vlastné rekreačné zariadenia pre zamestnancov a rodinných príslušníkov v Liptovskom Jáne a v obci Štós za zvýhodnené ceny

Naši zamestnanci sú u nás spokojní. Svedčí o tom aj fakt, že sme vyhrali 1. miesto v ankete Najzamestnávateľ roka 2021 v kategórii Doprava a logistika.

Oslovila Vás naša ponuka? Dajte nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom svojho životopisu. Motivačný alebo sprievodný list poteší, radi sa o Vás dozvieme čo najviac.V Národnej diaľničnej spoločnosti si vážime všetky reakcie na naše pracovné ponuky a s výsledkom výberového konania kontaktujeme každého uchádzača. To tiež znamená, že ak niekoho na pohovor nevyberieme, môžeme sa mu znova ozvať neskôr s ponukou pozície, ktorá oveľa viac vyhovuje jeho skúsenostiam alebo schopnostiam.Preto, ak Vás v budúcnosti u nás zaujme iná ponuka, určite neváhajte poslať žiadosť opätovne. My sa jej vždy budeme dôkladne venovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

◦ najmenej 1 rok praxe v oblasti verejného obstarávania alebo najmenej 1 rok praxe v oblasti štrukturálnych a investičných fondov Európskej únie
◦ dobré komunikačné a argumentačné zručnosti
◦ orientácia na výsledok
◦ ochota vzdelávať sa a pracovať na sebe
◦ schopnosť pracovať v prospech tímu
◦ precíznosť a trpezlivosť

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 2794018  Dátum zverejnenia: 27.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 368 EUR/mesiac