Všade blízko

Špecialista pre technológiu tunelov, diaľnic a rýchlostných ciest

Miesto práce
Lamačská cesta 3, 841 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné špecializované práce v oblasti:
- investičné a koordinačné činnosť v rozsahu zmluvy o dielo v štádiu prípravy a realizácie v špecializácii "informačné systémy diaľnic (ďalej len ISD)"/ objekty NN,VN a VVN a ich prekládky na stavbách diaľnic, tunelov a rýchlostných ciest
- priemerkovanie návrhov projektových dokumentácií ISD/ objektov NN,VN a VVN a súvisiacich objektov diaľnic, tunelov a rýchlostných ciest
- systémová a metodická činnosť pri odovzdávaní stavenísk, zabezpečovanie všetkých dôležitých rokovaní a výluk pri budovaní objektov a prekládok liniek NN, VN, VVN v priebehu realizácie stavby
- pripomienkovanie návrhov systémov napájania, systémov vetrania, osvetlenia stavieb a osvetlenia tunelov,
- kontrolná činnosť na stavbách v rámci ISD a objektov NN, VN, VVN a ich prekládok a súvisiacich objektov diaľnic, tunelov a rýchlostných ciest
- účasť na preberacích a kolaudačných konaniach stavieb v súvislosti s
ISD, energetickými dielami a súvisiacimi objektami diaľnic, tunelov a rýchlostných ciest
Pracovná pozícia vyžaduje časté služobné cesty v rámci SR.

- práca v stabilnej spoločnosti,
- pružný pracovný čas,
- benefity podľa Kolektívnej zmluvy,
- príspevok do III. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie)
- možnosť odborného vzdelávania

Žiadame zaslať spolu so životopisom aj motivačný list pre nami ponúkanú pracovnú pozíciu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

STÚ elektrotechnická fakulta, prípadne iná VŠ II. stupňa technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Výhodou je:
- oprávnenie autorizovaného inžiniera - I4 - Inžinier pre
technické, technologické a energetické vybavenie
stavieb - osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 22
vyhlášky 508/2009 Z.z. - samostatný elektrotechnik
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa vyhlášky §
24 508/2009 Z.z. revízny technik
Do nášho kolektívu hľadáme:
- komunikatívneho človeka schopného viesť efektívne
obchodné jednania so zmluvnými partnermi
- tímového hráča zo zmyslom pre zodpovednosť
dochvíľnosť a orientáciou na detail

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 2427390  Dátum zverejnenia: 8.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (na osobnom pohovore)