Všade blízko

Špecialista prevádzky a údržby tunelov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon hlavných prehliadok technologického vybavenia cestných tunelov, súvisiacich objektov a ich spracovanie a vyhodnotenie,
- zabezpečovanie realizácie opatrení vyplývajúcich z hlavných a bežných prehliadok,
- posudzovanie a spolupráca pri zabezpečovaní a prerokovaní všetkých stupňov dokumentácií cestných tunelov vo výstavbe,
- zabezpečovanie zmluvného plnenia a kontroly kvality vykonávania opráv technologického vybavenia cestných tunelov,
- zabezpečovanie technických podkladov pre proces verejného obstarávania,
- účasť na kontrolných dňoch počas výstavby a účasť na preberacích konaniach,
-pripomienkovanie smerníc, technických predpisov, noriem týkajúcich sa technologického vybavenia cestných tunelov.

- zázemie stabilnej spoločnosti
- benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy
- možnosť odborného vzdelávania

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť, flexibilita, príjemné vystupovanie a komunikácia, zvládanie stresových situácií.

Výhodou:
oprávnenie Elektrotechnik § 21 - Vyhláška MPSVaR SR č. 508/2009 a vyššie.

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 2101830  Dátum zverejnenia: 4.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou