Všade blízko

Pracovník turistického infocentra

Miesto práce
diaľničný hraničný priechod Čunovo-Rajka, Bratislavský kraj
Termín nástupu
apríl 2015
Mzdové podmienky (brutto)
oznámené na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie informácií o cestovnom ruchu,
vybavovanie požiadaviek zákazníkov,
predaj cenín, doplnkového tovaru,
práca s registračnou pokladňou,
spracovanie administratívnej agendy,
pravidelná inventúra,

Osobitné upozornenie pre uchádzača:
ide o prácu na dislokovanom pracovisku bez spojenia MHD, je potrebné zabezpečiť si vlastný každodenný spôsob dopravy na pracovisko.

- práca v stabilnej spoločnosti,
- benefity podľa Kolektívnej zmluvy,

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať a odpovedať budeme len vybraným uchádzačom.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v predajnej činnosti a v oblasti poskytovania služieb - výhodou

Požadujeme:
komunikačné a prezentačné zručnosti,
orientácia na zákazníka,
bezúhonnosť (výpis z registra trestov),
zodpovednosť (aj hmotná zodpovednosť),
flexibilitu,
diskrétnosť a spoľahlivosť,
proaktivitu a precíznosť.

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 2067613  Dátum zverejnenia: 31.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: oznámené na pracovnom pohovore