Všade blízko

Špecialista tunelov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
február 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečovanie činností v rámci systému hospodárenia s tunelmi,
vykonávanie hlavných prehliadok stavebnej časti tunelov a súvisiacich objektov,
zabezpečovanie realizácie opatrení vyplývajúcich z hlavných a bežných prehliadok,
zabezpečovanie opráv stavebných objektov tunelov,
navrhovanie a spracovávanie plánov výkonu stavebnej údržby,
zabezpečovanie zmluvného plnenia a kontroly kvality opráv stavebných objektov,
spracovávanie vyjadrení a materiálov pre potreby orgánov štátnej správy,
zabezpečovanie technických podkladov pre proces verejného obstarávania a pripomienkovanie súťažných podkladov,
pripomienkovanie všetkých stupňov projektových dokumentácií tunelov vo výstavbe,
účasť na kontrolných dňoch počas výstavby a účasť na preberacích konaniach,
predkladanie podnetov na reklamácie vád tunelov v záručnej dobe

- zázemie stabilnej spoločnosti
- príspevok do III. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie)
- ďalšie benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy
- možnosť odborného vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

Pošlite nám svoj životopis a motivačný list

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou stavebná fakulta, odborné zameranie dopravné stavby, betónové konštrukcie a mosty, geotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vyžaduje sa:
Samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť, flexibilita, príjemné vystupovanie a komunikácia, zvládanie stresových situácií

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 1931044  Dátum zverejnenia: 18.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou