Všade blízko

Špecialista marketingu - grafik

Miesto práce
BC Apollo Mlynské Nivy 45, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- grafické práce pre tvorbu letákov, brožúr, web stránky a iných
reklamných nosičov,
- tvorba textov a článkov,
- príprava a realizácia firemného časopisu,
- administrácia a príprava obsahu a dizajnu web stránky,
- prípravy a realizácia eventových podujatí,
- príprava podkladov pre marketingovú stratégiu

- práca v stabilnej spoločnosti,
- pružný pracovný čas,
- zamestnanecké benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy spoločnosti,
- práca v mladom a dynamickom kolektíve,
- možnosť odborného vzdelávania.

Pošlite nám svoj životopis s portfóliom grafických prác a niektoré Vaše ukážkové práce!

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať a odpovedať budeme len vybraným uchádzačom.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prehľad v grafických trendoch,
- chuť pracovať vo vysokom pracovnom nasadení,
- kreatívne a inovatívne myslenie,
- nadpriemerné organizačné schopnosti,
- záľuba vo fotografovaní vítaná,

- ovládanie uvedených programov, tiež Adobe Premiere na úrovni mierne pokročilý

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 1719273  Dátum zverejnenia: 22.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (na osobnom pohovore)